Chcete Zázračnou u vás?

Nechte mi tu e-mail a já vám pošlu všechny důležité informace

O kousek níž ještě najdete několik odpovědí na nejčastější otázky.

Jaký je objem a balení limonád?

Objem jedné lahvičky je rovných 330 ml a prodáváme je pouze po celých krabicích, tedy po 12 kusech. Což je zároveň i minimální objednávka.

Jsou lahvičky vratné?

Nejsou a my je zpět také nevykupujeme - je to bohužel neúnosně drahé a hlavně extrémně neekologické. Naštěstí lze sklo téměř dokonale recyklovat pořád dokola, takže je úplně nejlepší prostě třídit. :)

Jak limonády vyrábíte?

Všechny limonády vyrábíme z opravdových surovin uvedených na etiketě. Z nich podle vlastních receptur vaříme sirup. Ten se následně ředí, pasteruje, sytí a lahvuje. Žádné konzervanty, barviva, ani aromata.

Jak můžu limonády objednat?

Pro úplně první objednávku mi napište na e-mail martin.hula@zazracna.cz. Společně s ní vám pak pošleme odkaz na objednávací formulář předvyplněný vašimi údaji. Další objednávky už děláte jednoduše přes tento formulář.


Rozvážíte po celé ČR?

Ano. Po Brně vlastním rozvozem a do zbytku republiky zasíláme kurýrem za symbolický příspěvek 50 Kč na celou objednávku.

Kdy zavážíte?

Zavážky jsou zatím nepravidelné. Po Brně se snažíme vždy do druhého dne od objednání. Pro zbytek republiky vypravujeme kurýra den po objednání. Kurýr potom do 24 hodin doručuje u vás.

Jak je to s dostupností limonád?

Snažíme se, aby všechny naše limonády byly dostupné pořád. Někdy ale zasáhne vyšší moc a některá z příchutí může mít krátkodobý výpadek. V tomto případě v objednávkovém formuláři vždy najdete informaci, kdy bude zase skladem.

Kdy mi dorazí limonády, když je dnes objednám?

Po Brně to většinou stíháme už druhý den od objednání, mimo Brno o den déle. Vždy se ale může stát, že se trochu zpozdíme a tak prosíme o shovívavost a naopak slibujeme, že se vám budeme snažit dát vědět.

Máte doporučenou prodejní cenu?

Nemáme. Toto je velmi individuální záležitost každého podniku a jeho cenové hladiny, do které bychom si nedovolili mluvit. Obecně se ale dá říct, že se Zázračná nejčastěji prodává v rozmezí od 40 do 70 Kč.

Můžu získat ochutnávku limonád?

Ano, napište si o ně na martin.hula@zazracna.cz, pošleme vám buď mix všech našich limonád, tedy 5x2 lahvičky, anebo mix pohle vašich preferencí. Cena tohoto ochutnávkového boxu je 200 Kč.


Máte nějaké propagační materiály?

Máme plakáty, letáčky, ledničky a stojánky.  Vždy se je znažíme co nejvíc přizpůsobit vašim potřebám, tudíž máte-li o něco z toho zájem, napište mi na martin.hula@zazracna.cz a domluvíme se individuálně.


Jakou mají limonády trvanlivost?

Od výroby má limonáda minimální dobu trvanlivosti 1 rok. Většina limonád se k vám dostane minimálně 6 měsíců před koncem minimální trvanlivosti. Pokud nám ale nějaká starší lahvička proklouzne, tak napište a my vám je rychle zdarma vyměníme.

Musí být limonády v ledničce?

Limonády rozhodně chutnají lépe vychlazené, ale pro skladování jim stačí klasický nechlazený sklad, kde lahvičky nezmrznou a nebude na ně svítit slunce.

Jsou limonády bio?

Naše limonády zatím nejsou v bio kvalitě.

Kde se limonády vyrábějí?

Sirupy vaříme v České republice podle našich vlastních receptur a postupů, z námi vybraných surovin. Tento sirup potom převezeme kousek za hranice do Rakouska, kde se naředí, zpasteruje, nasytí a stáčí do lahviček.


Neměli jste těch limonád víc?

Měli, v jednu chvíli jsme na kontě měli dokonce 19 příchutí.


Vyrábíte jenom limonády?

Ne, na jaře 2020 jsme světu představili první český brainhack drink Osmička, který vám naladí až 8 hodin perfektně balancovaného stavu na práci. Vyzkoušejte ji na zazracnaosmicka.cz


Jak je to s reklamacemi?

Kdyby bylo cokoliv v nepořádku, tak mi prosím napište na martin.hula@zazracna.cz a my v co nejkratším čase sjednáme nápravu.

Máte ceník?

Máme a rádi vám ho pošleme - ozvěte se nám přes formulář výše, anebo mi napište na martin.hula@zazracna.cz.