Chcete svoji Zázračnou?

Limo na míru

Ať už jste síť wellness studií, kavárna, horský hotel, nebo třeba pořádáte světovou konferenci, brandovaná limonáda na vaše hosty a klienty vždycky udělá dojem. Klasických reklamních předmětů máme už všichni plný šuplíky.

Jak to funguje?

Možností, jak si splnit sen o limonádě na míru je hned několik. Můžeme vám například vytvořit vlastní etikety na některou s našich aktuálních příchutí, a to už od přibližně 540 kusů limonád. Jediným limitem je tvar naší přední etikety a naše logo, které je součástí výseku. Jinak se nebráníme ničemu a pojďme popustit uzdu fantazii!

Další cestou je použít recepturu některé z vyřazených příchutí (jako je třeba šafránová, greparáda, nakouřená višeň, maková, ... jednu dobu jsme jich měli celkem 19!) a vyrobit vaše vlastní etikety.  To zvládneme už od množství 3 palet, což je přibližně 3240 limonád.

A poslední variantou je společně vymyslet recepturu jen a jen vaší limonády, která bude přesně odrážet vás a váš projekt. Hranice chutí neexistují, už jsme dělali i bazalkovou limonádu, takže se žádným přáním nenecháme zastrašit. Vlastní design etikety (v rámci tvaru našich standardních etiket) jsou samozřejmostí a stejně jako v předchozí variantě je zde minimální množství přibližně 3240 limonád, tedy 3 palety.

Jak to může vypadat?

Farní bylinková limonáda z Klentnice pro Cafe Fara

Lokální Caiplova Dvanáctka z Brna pro Lokál u Caipla

Perníková s vánočními etiketami na míru firmám i běžným smrtelníkům

Bazalková pro německou barovou legendu Joerga Meyera

Zázračný Bestceler Gastromapy Lukáše Hejlíka

Suchý chininový tonic pro Little Urban Distillery

Nakouřená višeň s kapkou skotské whisky pro Meat Vandals

Greparáda pro Maapi

Chlebová pro brněnskou pekárnu

Jaká bude ta vaše?

Popište nám vaši představu

Popište nám co nejkonkrétněji, jak si svou limonádu představujete a o jaké množství máte zájem. Na základě toho vám můžeme poslat co nejpřesnější cenovou nabídku. Detaily samozřejmě doladíme ku vzájemné spokojenosti.