CHCI PRODÁVAT Z!

Už jste trochu unavení z toho nabízet Vašim zákazníkům předražené bublinky s kapkou sirupu? Nechce se Vám míchat dokola “kubíčko” z korporátní coly? Upgradujte na Zázračnou.

Řekněme si to narovinu – kdo by dnes skloňoval limonádu podle A jako Anonym, když může mít Z! jako Zázrak? Je rok 2019. Limonáda má být lokální, a přitom pestrá jako zbytek světa. Žádná chemie, a přitom výrazná, zapamatovatelná chuť. Tvořená nejlepšími barmanskými profesionály, aby obstála v mixologických exhibicích, a přitom spojená s tvářemi obyčejných lidí, co za ni ručí svou poctivou prací.

Přesně taková je Zázračná. Naším cílem je produkovat širokou paletu výrazných chutí. Uznáváme ty osvědčené jako colu nebo tonic, a přitom nás baví překvapovat něčím jako je maková nebo šafránová. Kromě záplavy chutí Vás oblažíme seriózním servisem našich nejzkušenějších barmanů, kteří se s Vámi podělí o všechny svoje tipy & triky. Z A na Z! dřív než řekneš wow.

Chuťové UltraHD aneb Milióny chutí

Zázrak znamená pro každého něco jiného. Nechceme nikomu vnucovat Zjevení jediné posvátné příchutě, chceme, aby si každý našel to svoje. Děláme limonády neobvykle suché i klasicky sladké, osvědčené ovocné i „cool“ a “bizár” jako je třeba březová Woody soda. Pro Vás to má jednu obrovskou výhodu – můžete si svůj podnik profilovat jak chcete. Nikoho nenutíme, aby prodával celou paletu Zázračných příchutí. Přizpůsobte nabídku svému sezónnímu jídelnímu lístku nebo aktuálnímu koktejlovému menu. Vyberte si pití pro děti, těhotné ženy, nebo fousaté gentlemany. Než Vás to stihne přestat bavit, přibyde dalších deset totálně zázračných příchutí. Tohle se nikdy nevyčerpá. Kolik lidí, tolik chutí – a tolik Zázraků!

Ok, jdu do toho! Do jaké
partičky že se to přidám?

Zázračnou vyrábí superhrdinský tým zvaný Lidi z Baru – víc než stovka barmanů a barmanek, umělců a umělkyň a jiných otevřených hlaviček. A kde všude už ji mají? No na těch nejlepších místech, samozřejmě!

Kde koupím Zázračnou?
KONTAKTUJTE NÁS

Chcete s námi spolupracovat a prodávat Zázračnou?

Napište nám na limo@zazracna.cz